Hakkımızda

İnotem, kurulduğu günden bugüne daima müşteri memnuniyetini en önemli ilkesi olarak belirlemiştir. Bir diğer önceliğimiz ürünlerimizi sürekli geliştirmek ve sektörümüzle ilgili tüm yenilikleri takip etmektir. Müşterilerine kaliteli ürün sunma hedefinde olan firmamız, tüm yurtiçi ve yurtdışı taleplerine cevap vermekte olup her kapasiteye uygun, endüstriyel mutfak ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

İnotem’i rakiplerinden ayıran bazı temel özelliklerinden biri üretimde kullanılan malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlar konusunda da son derece titiz olması ve özenli yaklaşmasıdır.

İnotem olarak mevcut ve muhtemel müşterilerimizin tüm beklentilerine yanıt verebilmenin vemüşteri ihtiyaçlarının üzerinde hizmet sunmanın yolunun; çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutmaktan ve performanslarının geliştirilmesini sağlamaktan geçtiğini çok iyi biliyor ve üzerimize düşen tüm sorumlulukları eksiksiz yerine getiriyoruz. İnotem, alanındaki teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri sürekli takip ederek, tüketici odaklı satış politikası sunmayı amaçlamaktadır.